ЧС-2023 U-20: Туніс розтрощив Ірак, Південна Корея та Гондурас майже викинули з турніру Францію

26 травня 2023 Читать на русском

Відбулись завершальні матчі 2-го туру групового етапу ЧС-2023 серед збірних U-20.

Чемпіонат світу-2023 U-23, 2-й тур

Група E

Ірак – Туніс – 0:3

Голи: Снана, 55, Ель Джебалі, 57, Горбель, 86, (пен.)

Вилучення: Насрауї, 74 (Туніс)

Група F

Південна Корея – Гондурас – 2:2

Голи: Йонг Хак Кім, 58, Пак Сун-Хо, 62 – Руїс, 22, (пен.), Кастільйо, 51

Вилучення: Сок Х'юн Чой, 90+7 – Руїс, 27

Туніс розбив Ірак, піднявшись на третє місце в групі. Перший тайм пройшов без голів, а по перерві Снана та Ель Джебалі оформили комфортну перевагу. Туніс залишився в меншості на 74 хвилині через грубу гру Насрауї, але саме тунісці забили останній м'яч у грі – Горбель реалізував пенальті. Огляд гри можна переглянути за посиланням.

ЧС-2023: Франція сконфузилася у грі з Гамбією, Англія перестріляла Уругвай

Південна Корея та Гондурас розписали результативну нічию. Руїс відкрив рахунок на 22 хвилині, а вже через 5 хвилин отримав червону картку. По перерві Кастільйо подвоїв перевагу Гондураса, але Йонг Хак Кім дуже швидко один м'яч відіграв. Пак Сун-Хо через 4 хвилини зробив рахунок 2:2, який і протримався до кінця зустрічі. Цікаво, що Південна Корея також догравала вдесятьох – Сок Х'юн Чой отримав другу жовту на 90+7. Огляд гри дивіться за посиланням.

Таким чином, Туніс піднявся на третє місце в групі E з 3 очками – стільки ж очок в Уругвая. У групі F Франція сильно ризикує не вийти – Південна Корея набрала 4 пункти, тож вийти в плей-офф можна лише через третє місце, яке наразі посідає Гондурас – 1 бал.

ЧС-2023: Нігерія шокувала Італію, Сенегал набрав перше очко, зірка Динамо травмувався