ЧС-2023: кіпер Полісся припинив боротьбу за трофей – прикра поразка у чвертьфіналі після виносу Аргентини

4 червня 2023 Читать на русском

Збірні Нігерії та Південної Кореї зіграли у чвертьфіналі чемпіонату світу-2023 серед команд U-20. Рахунок і огляд матчу читайте на "Футбол 24".

ЧС-2023 U-20, 1/4 фіналу

Південна Корея – Нігерія – 1:0

Голи: Сеок-Хюн Чой, 95

У 1/8 фіналу нігерійці, у воротах яких діяв Чіджоке Аніагбосо, вибили Аргентину. Новоспечений кіпер Полісся вийшов у старті і на чвертьфінал проти Південної Кореї. Азійська збірна на попередній стадії переграла Еквадор.

ЧС-2023: Ізраїль сенсаційно вибив Бразилію, Італія переграла Колумбію – визначились перші півфіналісти

Основний час поєдинку завершився нулями, хоч і пройшов за суттєвої переваги Нігерії. Втім, вже на початку екстра-тайму Сеок-Хюн Чой вивів Південну Корею вперед. Відігратися "суперорли" так і не змогли, хоч і завдали по воротах суперників 22 удари. А от єдиний удар у площину воріт Нігерії вирішив усе.

1:0 – Південна Корея, яка у фіналі Мундіалю 2019 року програла Україні, вийшла у півфінал. Її суперником стане переможець пари США – Уругвай.