Чотири забиті голи не вберегли "Палермо" від вильоту з Кубка

14 грудня 2011 Читать на русском

Справжня футбольна битва розгорнулася в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії між "Палермо" та "Сієною". Тричі впродовж основного часу гості з Тоскани виходили вперед.

Та кожного разу рахунок зрівнював Йосип Ілічіч, таким чином оформивши хет-трик. 2 із 3 голів словенець забив із пенальті. В екстратаймі вперед вийшов уже "Палермо", та цього разу характер продемонстрували вже гості і блискавично відповіли своєю влучною атакою – 4:4. У серії пенальті Ілічіч підійшов до одинадцятиметрової позначки втретє. Проте цього разу схибив, пробивши значно вище поперечини.

Як і його партнери по команді Болліно (16-річний нападник вийшов на заміну в другому таймі і запоров одни із численних моментів в основний час) та Сетто. А ось усі три спроби від футболістів "Сієни" були вдалими. Тосканці вслід за ще одним чорно-білим клубом, "Ювентусом", вийшли до чвертьфіналу Коппа Італія. Тут суперником "Сієни" стане переможець протистояння між "Удінезе" та "К'єво".