"Чорноморець" здолав "Олександрію", здобувши 4 перемогу поспіль

11 вересня 2016 Читать на русском

Одеський "Чорноморець" у рамках 7 туру УПЛ мінімально переміг "Олександрію" (1:0).

"Моряки" завдяки своїм старанням здобули 4 перемогу поспіль в чемпіонаті України. Долю матчу вирішив гол на 57 хвилині – Гітченко у боротьбі з Коркішком зрізав м'яч у власні ворота після передачі Татаркова.

"Чорноморець" більше володів ініціативою у протистоянні та був більш гострим в атаці. Проте варто відзначити й олександрійців, які майже нічим не поступалися супернику. Завершальні хвилини матчу були дуже напружені. "Олександрія" намагалася врятувати нічию, проте оборона одеської команди зіграла надійно.

Відзначимо, що матч був досить емоційним, адже Катерині Монзуль довелося 5 разів показувати футболістам жовту картку. В підсумку зустріч завершилася перемогою підопічних Олександра Бабича, які здобули чергові 3 очки та піднялися на 5 сходинку в турнірній таблиці УПЛ.