Чорноморець в домашньому матчі переміг Олімпік

19 листопада 2017 Читать на русском

У 16 турі УПЛ Чорноморець в Одесі переміг Олімпік – 2:1.

Через зайві картки Олег Дулуб не міг заявити Сергія Люльку, а Роман Санжар – Моху. Зважаючи на статус фаворита, Олімпік з перших секунд помчав в атаку. В дебюті матчу Гутор врятував "моряків" після удару Біленького. Мабуть, це був найгостріший момент поблизу обох воріт протягом першого тайму. У перерві Санжар кинув у бій Федоріва та Поступаленка. На 58 хвилині Ковалець пробив з-за меж штрафного. Махарадзе, схоже, не очікував такого від Кирила – 1:0. Наприкінці першого тайму Махарадзе знову помилився, на цей раз після подачі з кутового. Мамаду Ваг не пробачив голкіперу Олімпіка його помилки – 2:0. У компенсований час Очігава забив гол престижу.

"Олімпійці" поступаються, однак продовжують посідати 3-є місце. Чорноморець набирає 15 балів та залишає останню позицію. У 17 турі Олімпік зійдеться в дербі проти Шахтаря, а одесити зіграють проти Вереса