Чорноморець у неймовірному стилі вирвав перемогу в Десни – одесити забили тричі після 86-ї хвилини

5 травня 2019 Читать на русском

Десна на власному полі втратила очки у матчі з Чорноморцем у 27-у турі УПЛ.

Десна на власному полі приймала Чорноморець у 27 турі УПЛ. Господарі вийшли вперед вже на 14 хвилині, забив Денис Фаворов. Натомість Чорноморець через 4 хвилини реалізував свій єдиний момент у першому таймі, відзначився Арні Вільх'яльмссон.

Олімпік та Ворскла розписали результативну нічию

Вже на 22-ій хвилині підопічні Рябоконя вдруге за поєдинок вийшли вперед, гол забив Гітченко. Відтак, команди видали ударну 8-хвилинку, протягом якої забили 3 голи.

Наприкінці другого тайму Вільх'яльмссон оформив дубль та врятував свою команду від поразки. А вже у доданий до другої половини зустрічі час Павлов вивів свою команду вперед, а згодом у останні контратаці Мусолітін зробив рахунок 4:2.

Карпати в меншості поступились Арсеналу-Київ, Швед підвів львів'ян

Після цієї поразки Десна залишилась на першому місці другої шістки УПЛ, випереджаючи Ворсклу на 1 бал. Чорноморець залишився на дні турнірної таблиці, маючи в активі 21 очко.