"Чорноморець" у більшості не дотиснув "Ворсклу"

27 вересня 2015 Читать на русском

Одеський "Чорноморець" та полтавська "Ворскла" у рамках 9 туру УПЛ зіграли внічию із рахунком 0:0.

У першому таймі більш небезпечно діяли підопічні Василя Сачка. Гості намагалися контролювати хід поєдинку та забити швидкий гол, але моменти виникали дуже рідко. Після перерви одесити зуміли перехопити ініціативу та зіграли значно краще, ніж це було у перші 45 хвилин. Після вилучення Бартуловіча на 63 хвилині "морякам" стало ще легше діяти попереду, але згодом команда Бабича дещо розслабилася та почала пропускати небезпечні контратаки.

Гра на зустрічних курсах тривала до останніх хвилин. "Ворскла" у меншості майже не поступалася супернику, а у доданий час взагалі влаштувала штурм на ворота одеситів. Втім у підсумку рівна боротьба непоступливих суперників завершилася сухою нічиєю в Одесі. "Чорноморець" набирає чергове очко та наздоганяє "Олімпік" у турнірній таблиці. "Ворскла" ж із 14 очками піднімається на 4 сходинку.