Чорногорія і Росія не дограли, а шведи виганяють молдаван. Результати відбору на ЄВРО-2016

28 березня 2015 Читать на русском

Молдавани можуть забути про європейську першість, а австрійці впевнено очолюють свою групу.

Англія, Швейцарія і Словенія здобули впевнені перемоги у своїй групі і саме вони розіграють дві прямі путівки на ЄВРО-2016. Найпевніше англійців вже навряд чи хтось скине з першого місця (15 очок), а швейцарці та словенці розіграють другу путівку (по 9 очок). Литва після фіаско залишилась зі шістьма очками (4 місце).

У групі G австрійці впевнено виграють на виїзді і гонорово сидять на першій сходинці (13 очок). Шведи у Молдові позбавили господарів останнього шансу на мрії про європейську першість - дубль оформив Ібра. Матч між збірними Чорногорії та Росії два рази зупиняли і врешті-решт не дограли. Тож рішення УЄФА щодо цього поєдинку матиме суттєвий вплив на очковий розподіл у групі.

Словаччина ще у першому таймі подбала про свої законні три очка і впевнено очолює українську групу. Після перемоги іспанців над збірною України вони вийшли на чисте друге місце.

Голи: Немец, 10, Вайс, 21, Пекарік, 40

Чорногорія - Росія - 0:0 (Матч зупинили на першій хвилині, бо воротареві росіян влучили з трибун у голову файєром. Потім гра відновилась, але матч так і не дограли).

Словенія - Сан-Марино - 6:0

Голи: Ілічіч, 10, Кампль, 49, Струна, 50, Новаковіч, 52, Лазаревіч, 73, Іліч, 89

Швейцарія - Естонія - 3:0

Голи: Шер, 17, Джака, 27, Сеферовіч, 80

Іспанія - Україна - 1:0 (Більше тут)