Чигринський допоміг АЕКу вирвати путівку в фінал Кубка Греції у драматичному матчі з трьома вилученнями

24 червня 2020 Читать на русском

АЕК на виїзді зіграв унічию з Арісом в рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка Греції. Звіт про поєдинок читайте на "Футбол 24".

Кубок Греції, 1/2 фіналу, матч-відповідь

Аріс – АЕК – 2:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Манчіні, 57, Дігіньї, 90+3 – Лівая, 90+6, 102

"Лунін влаштував спектакль, а Реал помилився": топовий інсайд про українця після дербі, реакція легенди і благання фанів

Перший півфінальний матч був зіграний ще на початку березня і завершився перемогою АЕКа з рахунком 2:1. Цього разу у стартовому складі афінської команди з'явився Дмитро Чигринський і провів на полі увесь матч.

Сам поєдинок подарував уболівальникам драматичну розв'язку. Гості вийшли вперед в середині другого тайму, а у компенсований час навіть забили вдруге. Проте Марко Лівая за мить до фінального свистка перевів гру в овертайм, а на 102-й хвилині оформив дубль. Підсумкова нічия вивела АЕК у фінал.

Завершення матчу теж видалось багатим на події – три гравці гостей отримали вилучення за другі жовті картки. АЕК все ж зможе розраховувати на Манталоса, Сімоеша та Олівейру у фіналі Кубка, але вони пропустять дербі з Олімпіакосом у чемпіонаті.

"Де ви взяли цього термінатора?": голкіпер Карпат кермує вантажівкою у США і згадує Лужного та львівського Марадону