Четверта поспіль перемога Скрипника і восьме місце. "Вердер" - "Байєр" - 2:1. ВІДЕО

8 лютого 2015 Читать на русском

Підопічні Віктора Скрипника завдяки четвертій поспіль звитязі піднялись на восьму сходинку турнірної таблиці Бундесліги.

"Вердер" - "Байєр" - 2:1 (2:1)
Голи: Зельке, 18, Юнузович, 30 - Чалханоглу, 43

Першими у грі 20 туру у Бремені забили господарі завдяки швидкій контратаці. Порпатись у своїх "аптечках" гостей змусив Златко Юнузовіч після вдалого виконання штрафного метрів з вісімнадцяти.

Однак ще до перерви "Байєр" зумів скоротити відставання у доволі кумедній ситуації.

У другому таймі підопічні Рогера Шміта, якого арбітр відправив за довгий язик спостерігати за грою з трибун, чинили шалений тиск. Щоправда, "зелено-білі" вдало тримали оборону і не здалися.

У команди Скрипника тепер 26 очок і восьма сходинка, а "фармацевти" опустились на шосту сходинку (32 очка).