Черговий "сухар Луніна" у відеоогляді матчу Реал – Севілья – 1:0

26 лютого 08:59 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

У поєдинку 26-го туру Ла Ліги Реал вдома дотис Севілью (1:0). Читайте звіт про гру на "Футбол 24".

Вже на 10-й хвилині Васкес увірвався у воротарський і вивів Реал вперед, але гол скасували через фол в атаці. В середині тайму Вінісіус бив з далеку, однак влучив у сітку з зовнішнього боку. У доданий час Вальверде розрядив свою гармату – кіпер Севільї не без проблем витягнув м'яч з-під поперечини і перевів на кутовий.

Реал дотиснув Севілью шедевром Модріча та збільшив відрив на вершині Прімери – лінивий матч для Луніна

Одразу по перерві Федеріко з близької відстані замкнув у стійку. На 52-й хвилині Лунін на інстинктивному рівні зумів зреагувати на розстріл впритул від суперника і врятував Реал від вірного гола. У відповідь Жуніор закручував у дальній кут, але Нюланд у стрибку потягнув. Врятував Реал Лука Модріч, який вийшов на заміну – хорвату вдався дальній удар під праву стійку з рикошетом від каркасу воріт. Як наслідок, 65 очок і 8 пунктів відриву від Барселони.