Черговий гол Холанда у відеоогляді матчу Вердер – Борусія Д – 0:2

22 лютого 2020 Читать на русском

Борусія Дортмунд здолала Вердер (2:0) у 23 турі Бундесліги. Дивіться відео голів та головних моментів матчу.

Команді Люсьєна Фавра довелося добряче постаратися, щоб пробити Павленку. Голкіпер та оборона Вердера встояли у першому таймі, однак другий розпочався для них вкрай невдало.

Борусія Д здолала Вердер, Кельн знищив Герту, Борусія М втратила перемогу над Хоффенхаймом: 23-й тур Бундесліги, субота

Центрбек Загаду залишився без опіки і вколотив м'яч у сітку після подачі Санчо з кутового. Ерлінг Холанд також вирішив не мовчати та вже через 14 хвилин подвоїв перевагу "джмелів" – четвертий гол нестримного норвежця у трьох останніх матчах. Борусія спокійно довела зустріч до перемоги, зекономивши чимало сил у останні півгодини.