Чемпіонат Азербайджану завершився справжньою драмою – Нефтчі голом на 90-й хвилині перервав 7 років гегемонії Карабаха

20 травня 2021 Читать на русском

Власник золотих медалей чемпіонату Азербайджану визначився лише в останньому турі.

Нефтчі на своєму полі приймав Карабах, який до цього 7 разів поспіль ставав чемпіоном. Господарі відставали на одне очко, тому орієнтувалися виключно на перемогу.

Рівер Плейт виграв матч Копа Лібертадорес з польовим гравцем на воротах – відео сейвів фіналіста чемпіонату світу

Долю очної зустрічі і всього сезону вирішив єдиний гол Ахмедова на 90 хвилині. У складі столичного клубу можна виділити кілька цікавих прізвищ. Екс-хавбек московського ЦСКА та Мілана Кейсуке Хонда у свої 34 роки наважився приїхати в Азербайджан. Чемпіоном став і Антон Кривоцюк – захисник, який народився у Києві, але зараз має азербайджанське громадянство.

Заочна битва за бронзу також виявилася драматичною. Зіра несподівано поступилася Сабаху (1:2), подарувавши медалі Сумгаїту.

"У Єгипті вдарився об штангу, зламав ключицю – були чутки, що його везуть у труні": голкіпера Динамо двічі ховали живцем