Челсі та Арсенал не змогли виявити сильнішого в першому півфіналі Кубка ліги

10 січня 2018 Читать на русском

В першому півфіналі Кубка англійської ліги Челсі та Арсенал розійшлися безгольовою нічиєю (0:0).

Перший тайм пройшов досить рівно, моментів команди мали дуже мало. Можливо це економія сил на матч-відповідь, але як Арсенал, так і Челсі не особливо прагнули забити. Каноніри трохи більше володіли м'ячем, однак більш небезпечні моменти були саме в Челсі. В середині першого тайму Мозес змістився в центр і з лівої пробив у ближній кут, але Оспіна легко впорався з ударом. Арсенал мав непоганий момент Івобі, але його удар в кут не був надскладним для Куртуа. А наприкінці першої половини непоганий момент був у Фабрегаса, але той головою пробив прямо в Оспіну.

Другий тайм проходив також досить спокійно. Команди продовжували грати неспішно, досить рідко створюючи нагоди біля воріт. І знову ж Челсі був трохи гострішим в атаці, удари Морати, Мозеса і Вілліана були досить небезпечними. Арсенал відповів моментом Мейтленд-Найлса і спробою Велбека, однак забити командам так і не вдалось і доля путівки в фінал вирішиться в матчі-відповіді.