Челсі розгромив Карабах завдяки дублю Вілліана та вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

22 листопада 2017 Читать на русском

В 5 турі Ліги чемпіонів команда Конте в Баку перемогла Карабах – 4:0.

Челсі з перших хвилин розпочав атакувати ворота Шехіча, але перший гольовий момент створили господарі. На 13 хвилині Мічель метрів з 6-7 влучив у поперечину! На 19 хвилині центральний захисник азербайджанців Рашад Садигов у власному штрафному сфолив проти Вілліана – португалець Де Соуза призначив пенальті, який реалізував Азар. За десять хвилин до свистка на перерву Челсі вдруге засмутив боснійського голкіпера. "Аристократам" вдалася ідеальна атака: Азар віддав п’ятою на Вілліана, а бразилець не схибив.

Початок та середина другого тайму були за гостями. Педро, Азар, свіжий Мората втратили чудові нагоди для взяття воріт. На 71 хвилині Гара Гараєв схопив за футболку Вілліана та "привіз" чергове пенальті у "рамку" господарів. Сеск Фабрегас не схибив – 3:0 на користь Челсі. На 85 хвилині Вілліан пробив метрів з 23 та влучив точно в кут – 4:0.

В останньому турі Челсі (наразі англійці мають 10 балів) вдома зіграє проти Атлетіко. Карабах (2 пункти) вирушить до Риму.