Тотальний провал Мудрика у відеоогляді матчу Челсі – Астон Вілла – 0:2

1 квітня 2023 Читать на русском

Челсі програв Астон Віллі у 29 турі чемпіонату Англії. Відео голів і огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Мудрик вже на 5-й хвилині міг відкривати рахунок, але з вбивчої позиції вліпив у Мартінеса. Вілла свій момент вискористала значно краще – Воткінс піймав помилку Кукурельї і перекинув Кепу. Натомість Мудрик зіпсував ще одну нагоду. Ковачіч розрізним пасом вивів українця на рандеву з кіпером, проте Михайло легко покотив у руки Мартінесу.

Мудрик загубив супермоменти – Челсі з рекордами програв Емері домашній матч АПЛ, дивовижні цифри українця і Ко

По перерві Мудрик закріпився у званні антигероя матчу. 70-мільйонний новачок Челсі не встиг накрити Макгінна, який потужно пробив з-за меж карного майданчика. Поттер відразу замінив українця, але Челсі таки довелося миритися з поразкою 0:2.