Чехія - Україна - 2:1. ВІДЕО. ФОТО

12 червня 2011

Збірна України у своєму дебютному матчі на Євро-2011 програла збірній Чехії.

Початок матчу виявився дуже спокійним. Ніхто не наважувався відкриватися та бігти атакувати. Команди спокійно придивлялися і вивчали один до одного. Так пройшов увесь перший тайм.

Після перерви гра дещо пожвавішала і вже на 49 хвилині чехи забили свій перший м'яч. Збірна України майже увесь другий тайм нічого не змогла протиставити супернику і на 56 хвилині Дочкал оформлює дубль. Таке становище сильно впливає на якість гри нашої збірної, і команда Яковенка починає часто помилятися у простих ситуаціях.

Чехи ж стали діяти більш розкуто і спокійно. Проте з виходом на поле Максима Білого гра набуває зовсім іншого забарвлення. Наприкінці матчу Білий зумів забити гол, але це вже нічого не вирішувало. Можливо, що нам просто не вистачило часу, щоб відігратися, адже було замітно, що українці значно додали у грі. Тепер на збірну України чекають ще більш важкі матчі з серйознішими суперниками.

Чехія (U-21) - Україна (U-21) - 2:1 (0:0)

Голи: Дочкал 49, 56 - Білий 87.

Зб. Чехії (U-21): 1. Вацлік, 2. Лецякс, 4. Мазух, 17. Сухі, 5. Челустка, 6. Ваха, 7. Горжава, 8. Дочкал, 12. Коваржік, 13. Гецов, 11. Пекхарт
Запасні: 16. Штех, 23. Гануш, 3. Ржезнік, 21. Гошек, 15. Черни, 18. Маречек, 10. Моравек, 9. Козак, 14. Кадлец, 19. Храмоста, 20. Рабушіц, 22. Глоушек

Зб. України U-21: 1. Каніболоцький А., 2. Бутко, 15. Кривцов, 4. Ракицький, 8. Степаненко, 17. Чеснаков, 5. Путівцев, 9. Морозюк, 10. Зозуля, 11. Ярмоленко, 7. Коноплянка
Запасні: 12. Бойко, 23. Непогодов, 3. Селін, 13. Парцванія, 18. Курилов, 20. Матвєєв, 6. Віценець, 14. Голодюк, 19. Гармаш, 21. Федорчук, 16. Білий, 22. Кравець

Огляд матчу:

Лунають національні гімни обох команд. Невдовзі розпочнеться сам матч.

1' Матч розпочався!

4' Поки що все спокійно, збірна України дещо більше контролює матч.

5' Чехи подають штрафний з лівого флангу - на місці захисники збірної України.

6' Можна почути, як на стадіоні підтримують нашу збірну, скандуючи "Україна вперед!"

9' Гра проходить в центрі поля без воріт.

11' Челюстка прострілював з правого флангу на Пекгарта, але той не зумів замкнути передачу.

13' Бутко красиво навісив у штрафний чехів, проте Ярмоленко не дотягнувся до м'яча.

17' Штрафний. Коноплянка подає, проте Ярмоленко не зумів добре пробити по м'ячу.

19' Ракицький сильно пробиває здалеку - голкіпер чехів Вацлік на місці.

22' Уважно грають обидві команди, ніхто не ризикує йти вперед великими силами.

25' Коноплянка пробиває штрафний, м'яч попадає у захисника чехів.

28' Горжава сильно та небезпечно пробиває - на щастя трошки неточно.

29' Томаш Пекгарт отримує жовту за небезпечну гру.

32' Тепер вже більше збірна Чехії контролює м'яч.

35' Гостріше грають чехи, таке враження, що збірна України дещо розгубилася на полі і не знає, що робити.

38' Статистика володіння м'ячем на користь збірної Чехії 44% - 56%.

39' Навішує Коноплянка з кутового, удар Путівцева головою прямо у руки воротарю.

44' Зозуля отримує жовту картку, невідомо за що. Суддя подумав, що в цьому епізоді була симуляція, але на повторі видно, що Зозуля падав не спеціально.

45' Завершився перший тайм.

45' розпочався другий тайм.

45' Моравек (вийшов) - Горжава (пішов) (Чехія).

46' Гецов отримує попередження.

49' Гол... Збірна Чехії виходить вперед. Дочкал сильно пробив у дальній кут воріт.

54' Степаненко іде з поля. Виходить Парцванія.

54' Жовту картку отримує Моравек.

56'  Гол. Знову Моравек організовує атаку, яку прекрасно завершує Дочкал і заодно оформлює дубль.

60' Подають чехи кутовий, удар головою, і захисник збірної України вже з пустих воріт виносить м'яч за межі поля.

63' Значно впевненіше почали грати чехи. Ці два м'ячі сильно вплинули на психологічний стан обох команд.

64' Морозюк іде з поля, виходить Білий.

64' Удар Коноплянки з гострого кута - Вацлік на місці.

67' Бутко хорошу подачу зробив на Зозулю, але той влучив головою прямо у руки воротарю.

72' Старається збірна України, щось створити небезпечне, але поки що, нічого їм не вдається.

74' Глоушек вийшов на поле. Коварік покинув поле.

79' Бутко робить навіс з правого флангу, Ярмоленко завершував атаку... дуже неточно. І одразу ж ще одна атака, ярмоленко б'є здалеку низом - також повз ворота.

83' Лецякш спробув пробити здалеку - м'яч пролетів метрів три над воротами.

84' Мазух порушує правила.

87' Кравець замінив Ярмоленка.

87' ГОООООООООЛЛЛЛЛЛ!!!!!! Кравець ідеально в центрі поля розібрався з півзахистом чехів і віддав пас на Білого, який потужно пробив воротаря!!!

90' Три хвилини компенсував арбітр.

91' Бліий чудово зіграв віддавав на Зозулю, але той трошки не встиг...

92' Заміна Маречек вийшов замість Вахи.

93' Білий красиво прибрав захисника і пробив у дальній кут - неточно.

93' Матч завершився. Збірна України розпочинає з програшу.

Наш міні-анонс матчу:

Чехи на шляху до фінальної стадії Євро-2011 не програли жодного матчу. таким показником не може похвалитися жодна інша збірна. Попри це команда Павла Яковенка не виглядає слабшою за свого суперника. Варто лише згадати, що у стадії плей-оф наші хлопці зуміли взяти гору над збірною Нідерландів.

Якщо дивитися на склад збірної України, то не виникає жодних сумнівів щодо сили та професійності української "молодіжки". Перший матч завжди важливий, адже така гра може як і закріпити моральний дух команди на майбутнє, так і підкосити впевненність футболістів у своїх силах.

Основне завдання збірної України - перемога на Євро, а це значить, що у сьогоднішньому матчі "синьо-жовті" не мають права на помилку. Далі нас чекають ще більш цікаві матчі з командами Англії та Іспанії.