Бєсєдін: У першому таймі програли багато боротьби

29 вересня 2017 Читать на русском

Форвард Динамо Артем Бєсєдін прокоментував перемогу над Партизаном (3:2) у матчі Ліги Європи.

"Вийшов непростий матч. Добре, що в перерві тренери знайшли потрібні слова і ми зломили хід гри. Тепер потрібно рухатися далі і всіма силами намагатися вийти з групи з першого місця.

Звичайно, в першому таймі були помилки. Варто було всі питання вирішувати ще до перерви, але вийшло, як вийшло. Добре, що ми виправили свої недоліки і проявили характер. Тепер будемо готуватися до Зорі. Найголовніше після ігор робити правильні висновки і не повторювати подібні помилки в наступних матчах.

Думаю, за майстерністю футболістів і досвідом у нас команда краща. У першому таймі ми програли більше боротьби, і через це пропустили м'ячі. Після перерви виправилися, направили гру в потрібне русло, нав'язали Партизану свій футбол і досягли непоганого результату", – цитує Бєсєдіна офіційний сайт Динамо.

Буяльський: Це найбільш емоційна перемога в моїй кар'єрі

Нагадаємо, в рамках 2-го туру групового етапу Ліги Європи Динамо на виїзді перемогло сербський Партизан з рахунком 3:2.