Буяльський: Це найбільш емоційна перемога в моїй кар'єрі

29 вересня 2017 Читать на русском

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський прокоментував перемогу над Партизаном (3:2) в матчі Ліги Європи.

"Сьогоднішній гол хочу присвятити своїм рідним. Я дізнався перед заїздом на базу про події в Калинівці, дуже засмутився. Але я тримаю з сім'єю і друзями зв'язок, все добре.

Чому сьогодні не вдався перший тайм? Напевно, нам спочатку потрібно щось самим на свою голову придумати, а потім вилазити з цієї проблеми. Мабуть, це найбільш емоційна перемога в моїй кар'єрі.

Що казав тренер у перерві? Олександр Хацкевич не кричав, вказав нам на наші помилки і сказав, що у нас є 45 хвилин, щоб все виправити", – цитує Буяльського Динамо Киев от Шурика з посиланням на ТК Футбол 1.

Партизан – Динамо: післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Нагадаємо, в рамках 2-го туру групового етапу Ліги Європи Динамо на виїзді перемогло сербський Партизан з рахунком 3:2.