Буяльський: Не треба звертати багато уваги на критику

30 липня 2017 Читать на русском

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський прокоментував перемогу своєї команди над Карпатами (5:0) в рамках 3-го туру чемпіонату України.

"У першому таймі, може, не все виходило, як хотіли – команда суперника компактно оборонялася, нам було важко знаходити вільні зони. Але коли все ж знаходили їх на флангах, не завжди доставляли м'яч у штрафний майданчик. Але добре, що швидко забили, і в другому таймі вже дотиснули суперника, виконали, те, що вимагав головний тренер, було багато хороших моментів.

Вся команда задоволена, що ми виграли. Головне, що досягли результату і показали досить непогану гру. Але з кожним матчем необхідно додавати і робити правильні висновки.

Критика після перших матчів? У футболі критика буває кожного дня, до цього потрібно нормально ставитися, багато уваги на неї не звертати. Краще переглянути відео своєї гри і рухатися вперед", – сказав Буяльський в інтерв'ю офіційному сайту Динамо.

Нагадаємо, що Динамо виграло в Карпат з рахунком 5:0. Рахунок у грі відкрив саме Буяльський.