Бускетс: На Ла Лізі поставлений хрест – Барселона дорого заплатила за помилки

12 травня 2021 Читать на русском

Півзахисник "блаугранас" Серхіо Бускетс поділився емоціями після втраченої перемоги над Леванте (3:3) у матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії.

"Відчуття погані. У нас важкий період. Ми добре почали матч, повели в рахунку, але, як це було протягом значної частини сезону, через низку помилок пропустили два легких голи.

Барселона має сумніви щодо майбутнього Кумана – останні матчі каталонців розчарували керівництво клубу

Фактично це ставить хрест на Ла Лізі для нас. Ми не були точні в передачах і дорого заплатили за помилки. Друга половина вийшла не найкращою.

Ми самі винні у всьому. Ми втрачали концентрацію і в останніх матчах втратили багато очок, які дозволили б нам боротися за титул", – цитує Бускетса Marca.

Нагадаємо, підопічні Кумана не втримали перемогу у матчі з Леванте, пропустивши на останніх хвилинах, і втратили шанс очолити турнірну таблицю Ла Ліги.

Барселона розписала нічию з Леванте у битві з шістьма голами – каталонці ризикують відпустити Реал і Атлетіко у відрив