Бущан визнаний автором найкращого сейву у 2021 році за версією УАФ

4 січня 2022 Читать на русском

Воротар Георгій Бущан отримав чергове визнання за свої подвиги на футбольному полі.

Голкіпер Динамо і збірної України Георгій Бущан став автором найкращого сейву минулого року, повідомляє прес-служба УАФ на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Буряк виділив головну небезпеку Шотландії перед двобоєм зі збірною України

27-річний кіпер став одним з героїв вирішального поєдинку за вихід у плей-офф ЧС-2022 проти Боснії та Герцеговини (2:0). Наприкінці першого тайму Бущан врятував свої ворота після розіграшу кутового та завершального удару головою. "Синьо-жовті" не пропустили до перерви, а після відпочинку двічі забили (зусиллями Зінченка та Довбика).

Ця перемога залишила команді Олександра Петракова шанси поїхати на чемпіонат світу 2022 року в Катар. Для цього у березні треба обіграти збірну Шотландії, а у разі успіху – переможця пари Уельс – Австрія.

Львівський світ Гадюкіних, фартовий Тартак, динамівський рок та стадіонна класика – музичні хіти про український футбол