Бущан: Не сильно хвилювався. Гімн Ліги Європи – це ж не гімн Ліги чемпіонів

3 листопада 2017 Читать на русском

Воротар Динамо Георгій Бущан прокоментував перемогу своєї команди над Янг Бойз (1:0) та поділився емоціями від дебюту в Лізі Європи.

"Чи сильно хвилювався? Ні, не дуже. Можливо, трохи в першому таймі, але все пройшло. Гімн Ліги Європи – це ж не гімн Ліги чемпіонів. Все нормально.

Два різні тайми? Не знаю, я думаю, що ми добре грали в обох таймах. У другому діяли трохи краще і забили м'яч.

Яка мотивація в наступних матчах? Мотивація – це Ліга Європи і зайняти перше місце в групі.

Чи важче падати на штучному полі? Падати так само, як і на звичайному. Просто трохи більше тре шкіру. Один раз вдарився плечем", – цитує Бущана Динамоманія.

Зазначимо, що цей матч став першим для Бущана в Лізі Європи.

Динамо, незважаючи на перемогу, поступилось Янг Бойз за всіма статистичними показниками

Матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між Янг Бойз і Динамо завершився перемогою киян з рахунком 1:0 (гол на рахунку Віталія Буяльського). Це дозволило киянам гарантувати собі місце в 1/16 фіналу Ліги Європи.