Буряк виділив найпроблеміншу ланку в Динамо і чекає від киян трансферу

13 грудня 2021 Читать на русском

Колишній гравець і тренер Динамо Леонід Буряк радить клубу вийти на ринок під час зимвого вікна.

"Кияни добре грали проти Зорі. Перевага Динамо була великою, але немає належної реалізації. Якщо не помиляюся, 27-28 ударів "біло-сині" завдали по воротах Зорі та гольових моментів створили багато, особливо у першому таймі. Проте, на другий тайм динамівці вийшли і перші 15 хвилин провели так, ніби все було вже вирішено і результату досягнуто, не включилися в гру.

Луческу розкрив плани Динамо на зимову паузу – очікується подвійне підсилення

Загалом зазначу, що Зоря добре оборонялася. За всієї поваги до Гармаша, зазначу, що атакувальна лінія Динамо потребує посилення. Навіть з урахуванням того, що є Бєсєдін та Супряга, потрібен ще форвард", – заявив Буряк у коментарі Footboom.

Зауважимо, що в групі Ліги чемпіонів Динамо забило лише один гол, проте на рівні УПЛ є другою найрезультативнішою командою – 47 голів проти 49 у Шахтаря.

Динамо після Бенфіки напросилося на серйозні кадрові рішення – чому повторення долі Шахтаря закономірне