Бундесліга, 9 тур. Мхітарян забиває - Тухель на класі переграє свою попередню команду (ВІДЕО)

16 жовтня 2015 Читать на русском

В рамках 9 туру німецької Бундесліги на "Кофас Арені" "Майнц" приймав дортмундську Борусію.

Гра завершилась перемогою гостей із рахунком 2:0. Перший свій м'яч дортмунці провели на початку зустрічі - на 18 хвилині відзначився Марко Ройс. Вдруге ж "джмелі" зуміли забити лише наприкінці поєдинку - на 83 хвилині гол до свого активу записав екс-"гірник" Генріх Мхітарян. До слова, дві гольові передачі віддав П'єр-Емерік Обамеянг.

Протягом всього поєдинку більшою перевагою володіла "Борусія". Зокрема варто відзначити моменти у виконанні Ройса, Пака та Кагави. Варте уваги і те, що автор першого голу Марко Ройс на початку другого тайму не реалізував пенальті.

Відтак підопічні Томаса Тухеля продовжують займати другу сходинку, а "Майнц" тепер 9-й.