Бундесліга, 8 тур. Дублі Мюллера та Лєвандовскі декласують другу "Борусію", а "Байєр" не зміг розібратись з аутсайдером (ВІДЕО)

4 жовтня 2015 Читать на русском

Відбулися останні протистояння 8-го туру німецької Бундесліги.

В матчі на "Альянц Арені" мюнхенська "Баварія" розтрощила із рахунком 5:1 дортмундську "Борусію", яка до звітного туру йшла другою. Першими відкрили рахунок саме підопічні Пепа Гвардіоли - на 26 хвилині відзначився Мюллер. За 9 хвилин Томас голом з пенальті подвоїв перевагу "червоних", однак за хвилину Обамеянг відквитав 1 м'яч. В другій половині знущатися над дортмундцями продовжили Лєвандовскі, який також оформив дубль, та Гьотце.

Відтак чергова розгромна перемога "Баварії", яка у підсумку не вплинула на позиції команд.

В іншому матчі "Байєр" нічого не зумів вдіяти з "Аугсбургом", який до звітного туру йшов передостаннім. До того ж, в цій грі забивали лише леверкузенці - спочатку Лєно відзначився автоголом, а вже наприкінці першого тайму Беларабі відновив паритет. Крім того, Чалханоглу ще й не реалізував пенальті.

Відтак нічия 1:1, яка піднімає кожен з клубів на одну сходинку вверх.