Булеца відзначився дебютним голом за Заглембе – відео більярдного удару в стилі Мессі

2 жовтня 2023 Читать на русском

Сергій Булеца продовжує приносити величезну користь Заглембе.

Екстракляса, 10 тур

Гурнік Забже – Заглембе – 0:2

Голи: Булеца, 36, Вдов'як, 90+7

Заглембе приїхав у гості до борця за виживання. Сергій Булеца вийшов у основі і став головним героєм першого тайму.

Цітаішвілі оформив хет-трик за 19 хвилин і приніс українському тренеру перемогу 6:0

Українець міг забивати вже на 33-й хвилині, але його гармату з льоту парирував Бєліца. Незабаром кіпер Гурніка капітулював. Булеца прибрав кількох захисників і лівою пробив точнісінько у нижній кут – дуже схоже на стиль Ліонеля Мессі! Для Сергія це був дебютний гол у складі Заглембе після 3 асистів.

Булецу зняли вже у перерві, але партнери не підвели. На останніх секундах Вдов'як покарав Бєліцу за відчайдушну спробу рятувати нічию – удар в порожні ворота. Заглембе виграв другий матч поспіль, піднявшись у топ-5 Екстракляси.

"Новий Шапаренко" для чужих – що чекає чемпіона світу, від якого відмовився Луческу?