Брюгге Соболя став володарем Суперкубка Бельгії, оформивши камбек у матчі з Генком

17 липня 2021 Читать на русском

Брюгге після завоювання чемпіонства Ліги Жупіле виграв ще один трофей.

Суперкубок Бельгії

Брюгге – Генк – 3:2

Голи: Мітровіч, 45+3, Ланг, 48 (пен), Мата, 50 – Бонгонда, 44, Уронен, 90+4

Старт матчу можна назвати розвідувальним – команди приглядались один до одного та грали обережно. Щоправда, під кінець першого тайму оборонця Брюгге обікрав Хейнен, віддав розкішний пас на Бонгонду, а той реалізував вихід віч-на-віч. Чемпіони Бельгії відновили паритет на 45+3 хвилині зусиллями Мітровіча.

Пластун відсвяткував повернення у Лудогорець виграшем Суперкубка Болгарії – українець особисто приклався до розгрому

По перерві окрилені одноклубники Соболя (українець не потрапив у заявку на матч) відзначились ще двічі – Ланг реалізував пенальті, а Мата першим зіграв на підбиранні в штрафному та пробив кіпера Генка. "Магістри" зуміли відквитати лише один м'яч, а тому перемогу святкував Брюгге – 3:2.

"Синьо-чорні" завоювали 16-й Суперкубок Бельгії у своїй історії та перший трофей у сезоні 2021/22.

Ребров ризикує у зачарованому колі без прогресу: хто винен і з ким потрібно прощатися?