"Брешія" - "К’єво" - 0:3. ВІДЕО

30 січня 2011

Попри перевагу у володінні м’ячем, за увесь матч гравці "Брешії" лише одного разу влучили у ствір воріт. Голом цей удар не став.

Натомість з чотирьох ударів у площину гостей, у 75 відсотках випадків м’яч опинявся у сітці. Дублем у цьому матчі відзначився Пеллісьє, забиваючи на останніх хвилинах кожного з таймів. А поміж його голами був ще й влучний удар Манделлі. 3:0 - впевнена перемога “К’єво”.

Щоправда, зазнали у цьому матчі гості кадрових втрат. Вийшовши на заміну Марколіні зіграв лише три хвилини, після чого, зазнавши ушкодження, був замінений на Сардо.

“Брешія” - “К’єво” - 0:3

Голи: Пеллісьє, 45, 90, Манделлі, 47

Попередження: Коне, 44, Бега, 88 — Фернандес, 17, Фрей, 54, Манделлі, 86, Констант, 88

“Брешія”: Аркарі, Зебіна, Мареко, Дзамбеллі, Бега, Філіппіні, Кордова (Хетемай, 58), Діаманті, Коне (Дапрела, 64), Едер (Ланзафаме, 73), Караччіоло

“К’єво”: Соррентіно, Андреолі, Констант, Мантовані, Манделлі, Фрей. Ріджоні, Больячіно (Марколіні, 77 (Сардо, 80)), Фкрнандес, Зерау (Москарделлі, 61), Пеллісьє