Браво "Дженоа" і Пато. Серія А. 26 тур. Результати матчів неділі. ВІДЕО

20 лютого 2011

Без несподіванок у матчах неділі 26 туру серії А не обійшлося. Зокрема "Рома" перемагала на виїзді "Дженоа" - 0:3, але...

...але підопічні Клаудіо Раньєрі втратили контроль над грою. Коли на 51-ій хвилині Тотті зробив рахунок 0:3, то в перемогу генуезців не вірили навіть глядачі, які прийшли підтримати “Дженоа”. Проте наступних 32 хвилин Паласіо та Палоскі вистачило, аби відзначитися дублями і перевернути у матчі все з ніг на голову.

Тепер у ролі наздоганяючих опинилися “вовки”, які, однак, за шість хвилин що залишилися до закінчення матчу, зрівняти рахунку не зуміли.

Непросто було і “Мілану” в гостях у “К’єво”. Хоча на 25-ій хвилині гри Робінью вивів “россо-неррі” вперед, але на 15-ій хвилині другого тайму Фернандес відновив паритет і своїм голом міг зіпсувати свято Сільвіо Берлусконі, який в цей день святкував 25-річчя перебування біля керма клубу.

Рятувати шефа взявся Алешандре Пато, який вийшов на заміну і на 82 хвилині ,завдяки вдалим індивідуальним діям і рикошету від стійки, приніс “Мілану” перемогу — 1:2.

“К’єво” - “Мілан” - 1:2 (0:1)

Голи: Фернандес, 61 — Робінью, 25, Пато, 82

Попередження: Цесар, 16, 84, Мореро, 53, Ріджоні, 67 — Пато, 83

Вилучення: Цесар, 84

“Дженоа” - “Рома” - 4:3 (0:2)

Голи: Паласіо, 52, 74, Палоскі, 68, 84 — Мексес, 6, Н.Бурдіссо, 16, Тотті, 51

Попередження: Рафінья, 37, 90, Дайнеллі, 56 — Греко, 23, Мексес, 44, Тотті, 45, Таддеі, 69

Вилучення: Рафінья, 90