"Брага" перемогла "Порту" у серії пенальті та здобула Кубок Португалії

22 травня 2016 Читать на русском

"Брага" у серії післяматчевих пенальті фінального поєдинку Кубка Португалії перемогла "Порту".

Рахунок у матчі на 12 хвилині відкрив Руй Фонте. У другому таймі номінальні гості поєдинку подвоїли свою перевагу - відзначився Жозуе. Здавалося, що "Порту" у цьому матчі вже можна розпрощатися із надією на порятунок, проте підопічні Жозе Перейру дуже швидко відновили інтригу, відповівши влучним пострілом у виконанні Сілви. Кінцівка протистояння була дуже напруженою, а у доданий арбітром час Сілва оформив дубль та перевів гру в овертайм.

Під час наступних 30 хвилин суперники сильнішого не визначили, тому доля Кубка Португалії вирішилася у серії пенальті. У пострілах з одинадцятиметрової позначки більш влучними були "зброярі" (2:4), які у підсумку здобули Кубок Португалії сезону-2015/2016.