Божевільна кінцівка та шалені сейви голкіпера у відеоогляді матчу Монца – Ювентус – 1:2

2 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Ювентус вигриз перемогу у Монци у 14 турі чемпіонату Італії. Відео голів та огляд гри дивіться на "Футбол 24".

Монца ледь не створила сенсацію. Туринці вже на 8-й хвилині заробили пенальті, але фантастична гра Ді Грегоріо завадила забити. Юве свій шанс використав і втримував переможний рахунок аж до 90 хвилини.

Ювентус став лідером Серії А, обійшовши Інтер – туринці дотисли Монцу в матчі з суперрозв'язкою

Монца в доданий час відігралася і, здавалось, зуміє втримати нічийний результат. Але Гатті на четвертій компенсованій хвилині знов вивів Ювентус вперед.

Туринці наразі очолюють турнірну таблицю Серії А з 33 балами. Інтер, який має 32 пункти, в 14 турі ще не грав. Монца перебуває на 10 сходинці з 18 очками.