Бойчишин: Нічия – закономірний результат

12 травня 2018 Читать на русском

Наставник Карпат Олег Бойчишин прокоментував матч проти Зірки, який закінчився з рахунком 1:1.

На думку Бойчишина, Карпати могли перемагати, проте "левів" підвела реалізація. Про це він розповів в ефірі телеканалу Футбол 2.

"Якщо брати гру в цілому, то нічия – закономірний результат. Якщо в першому таймі ми володіли перевагою і створили достатньо моментів, щоб виграти, то в другому таймі лише два моменти.

Нас підвела реалізація. Якби ми були більш сконцентрованими на завершальній стадії, то могли б перемогти і вже сьогодні вирішити всі питання.

Зірка та Карпати розписали бойову нічию

Нестеров не грав через травму. Він навіть не зміг повноцінно готуватися до матчу. Що стосується гри Лобая, то від нього ми чекаємо більшого. Сьогодні він помилявся в тих моментах, де позиційно можна було зіграти краще і не було б карток.

За великим рахунком в першому таймі одна з небагатьох атак Зірки поставила нас в незручне становище. Ми провалилися на лівому фланзі і пішов цілий ряд помилок. Той же Лобай міг перехопити простріл і в штрафному майданчику потрібно було краще зіграти з нападаючим Зірки", – сказав він.

Наскільки комфортно ходити на матчі УПЛ: Оболонь-Арена (ПФК Сталь)