Бойчишин: Карпати не зламало навіть те, що на останніх хвилинах першого тайму отримали пенальті

31 березня 2018 Читать на русском

Головний тренер Карпат Олег Бойчишин прокоментував перемогу над Чорноморцем (3:1).

"У першу чергу, хочу привітати вболівальників та футболістів із заслуженою перемогою. Нас не зламало навіть те, що на останніх хвилинах першого тайму отримали пенальті у свої ворота.

Що із Сандохадзе? За попередньою інформацією, у нього надрив зв'язок гомілкостопу. Наші лікарі прикладуть максимум зусиль, щоби якнайшвидше повернути його на поле.

Карпати – Чорноморець – 3:1 – відео голів та огляд матчу

Чи планую залучати в "основу" Харжевського та Сікана? Звичайно, адже це наші вихованці. Ми на них розраховуємо, у найближчий час будемо їх залучати до тренувального процесу з першою командою", – цитує Бойчишина офіційний сайт Карпат.

На матчі Карпати – Чорноморець помер вболівальник, якому "зелено-білі" присвятили перемогу