Бос: Під час матчу Борусія – Баварія усвідомив, що Пулішіч є нашим найкращим гравцем разом з фанатами

5 листопада 2017 Читать на русском

Головний тренер Борусії Дортмунд Петер Бос розповів про причини поразки від Баварії у матчі лідерів Бундесліги за 6 очок.

"У цьому матчі ми не були класною командою. Баварія значно краще провела перший тайм. А ми майже кожного разу запізнювались зі своїми діями.

Борусія Д – Баварія – 1:3 – Відео голів і огляд матчу

Я хотів, щоб Борусія зіграла сьогодні більш компактно. Не вийшло. Хоча ми створили чимало гольових моментів. У другому таймі ми грали ближче до суперника всередині поля.

Коли Баварія забивала, ми давали їм занадто багато простору у зоні 16 метрів. Так не повинно бути.

До кінця сезону ще багато часу, щоб наздогнати лідера. На початку чемпіонату і в другому таймі проти Баварії мої гравці довели, що здатні показувати гарну гру.

Під час матчу я усвідомив, що Крістіан Пулішіч є найкращим гравцем команди в цій зустрічі разом з нашими фанатами. Це неймовірно, як вони підтримували нас навіть за рахунку 0:3", – цитує Боса офіційний сайт Борусії Д.

Ярмоленко у матчі Борусія Д – Баварія: три змарновані моменти та відео інших дій українця