Борусія М вдома розгромила Вольфсбург

20 квітня 2018 Читать на русском

У першому матчі 31 туру німецької Бундесліги менхенгладбаська Борусія без проблем розібралася з Вольфсбургом.

Борусія перед матчем відставала від зони єврокубків на шість очок, тому будь-яка осічка для підопічних Дітера Хекінга була неприпустимою. Для Вольфсбурга набір очок також був бажаним, адже команда не спустилась у зону стиків за виживання тільки за рахунок додаткових показників.

Вся гра була зроблена за один тайм. Вже на 8-й хвилині Штіндль вивів Ґладбах вперед, пробивши з-за меж штрафного майданчика у правий верхній кут. На 35-й хвилині Раффаель подвоїв перевагу ударом з відскоку, а на 44-й Крістоф Крамер блискучим ударом зі штрафного довів рахунок до розгромного. Вольфсбург нічим відповісти не зумів, лише двічі за 90 хвилин пробивши у ствір воріт. Фінальний свисток зафіксував 3:0 на користь господарів.

Таким чином, Борусія М набирає 43 очки, залишившись на восьмій сходинці турнірної таблиці та скоротивши відставання від шостої та сьомої сходинки до трьох очок. Вольфсбург продовжує займати 14 позиції з 30 очками.