Борусія М перемогла Штутгарт завдяки дублю Рафаеля

19 вересня 2017 Читать на русском

Борусія М та Штутгарт розпочинали 5 тур Бундесліги. Господарі перемогли завдяки голам гравця, який виступав у чемпіонаті України – 2:1.

Перший тайм минув без по-справжньому гострих моментів поблизу обох воріт. Незадовго до свистка на перерву травму отримав півзахисник господарів Крістоф Крамер. Досвідченого гравця замінив дебютант "жеребців" – 18-річний француз Мікаєль Кюїзонс.

На 57 хвилині екс-півзахисник Динамо, Рафаель, в дотик замкнув передачу Ельведі – 1:0. Згодом Аого в штрафному прихопив за плече Азара, і Рафаель з "позначки" оформив дубль.

"Жеребці" набирають 8 очок, стільки само налічується в п’ятого Хоффенхайма. В Штутгарта лишається шість балів. У наступному турі команда Дітера Хекінга зіграє проти Борусії з Дортмунда.