Борусія Дортмунд вдома сенсаційно не обіграла АПОЕЛ

1 листопада 2017 Читать на русском

Дортмундська Борусія не змогла переграти АПОЕЛ у 4 турі групового етапу Ліги чемпіонів 2017/18.

Перший тайм зустрічі пройшов за тотальної переваги господарів. Дортмундці розпочали "облогу" воріт гостей ледь не зі стартового свистка і заспокоїлись лише тоді, коли на 29-й хвилині Геррейро у красивому стилі переграв Переса після розкішної передачі Кагави. Загалом у першому таймі гравці Борусії створили 5-7 гольових моментів, але реалізувати вдалося тільки один.

Другий тайм розпочався зовсім не за планом господарів. На 51-й хвилині Поте отримав мяч в центрі штрафного майданчика перебуваючи в оточенні трьох захисників, але настільки швидко розвернувся і пробив, що дортмундці навіть не встигли поворухнутись. Забивши гол, кіпріоти знову відійшли у захист, а гравці Борусії продовжували "накочувати хвилі" атак на ворота гостей. Господарі обстрілювали перекладину, воротаря, руки захисників у штрафному, але рахунок змінити так і не змогли.