"Борусія" Д розгромила "Герту" та зіграє у фіналі Кубка Німеччини з "Баварією"

21 квітня 2016 Читать на русском

Дортмундська "Борусія" розгромила "Герту" з рахунком 3:0 в 1/2 фіналу Кубка Німеччини у Берліні.

У першому таймі "джмелі" розпочали просто фантастично, виграючи кожний клаптик поля у берлінців. Свою перевагу підопічні Тухеля втілили на 21-ій хвилині, коли потужним ударом з-за меж карного майданчика відзначився Кастро.

По перерві "чорно-жовті" атакували не так завзято і дозволили "Герті" створити кілька непоганих нагод біля своїх воріт. Однак все ж таки "Борусія" була сильнішою у цей вечір та довела рахунок до розгромного. Спочатку Ройс вдало скористався прострілом Кагави з правого флангу та забив другий гол, а згодом вже сам викотив м'яч на порожні ворота Мхітаряну.

Таким чином, дортмундці у фіналі зустрінуться з "Баварією", яка напередодні на цій же стадії переграла "Вердер".