Борусія Д – Челсі – 1:0 – відео гола і огляд матчу – Мудрик і Ко на межі вильоту з ЛЧ

16 лютого 2023 Читать на русском

Челсі зустрічався з дортмундською Борусією в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео гола і огляд матчу в цій новині на "Футбол 24".

Михайло Мудрик дебютував за Челсі у Лізі чемпіонів. Українець потрапив у стартовий склад на виїзний поєдинок проти Борусії, але його команда не змогла здобути прийнятний результат.

Челсі програв Борусії Д та повис над вильотом з Ліги чемпіонів – Мудрик позбувся "гальма", але став найгіршим

У першому таймі суперники створили кілька моментів (зокрема, каркас воріт врятував Дортмунд після удару Феліша), але жоден із них не втілився в гол. Забитого м'яча довелося чекати до 63-ї хвилини – Адейємі завершив контратаку Борусії ударом у порожні ворота з гострого кута.

Команда Поттера могла відігратися. Джан врятував господарів, вибивши м'яч з лінії після удару Кулібалі та сейву Кобеля. Михайло Мудрик відіграв слабкі 70 хвилин, а Челсі відігратися так і не зміг. 1:0 – Борусія Д має фору перед матчем на Стемфорд Брідж.