Бомбардирські рекорди Кейна та порятунок "сорок" у відеоогляді матчу Ньюкасл – Тоттенхем – 2:2

4 квітня 2021 Читать на русском

Ньюкасл врятувався на останніх хвилинах матчу 30-го туру АПЛ проти Тоттенхема. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі Ньюкасл – Тоттенхем на "Футбол 24".

Ньюкасл повів у рахунку на 28 хвилині – "сороки" скористались помилкою захисника Тоттенхема, і Лонгстафф вивів Жоелінтона на ударну позицію. Втім, "шпори" не тільки швидко відігрались, але й вийшли вперед – Кейн забив дубль за 4 хвилини.

Кейн встановив унікальний рекорд АПЛ у матчі проти Ньюкасла

Друга половина була насичена гострими моментами, один із найнебезпечніших був у того таки Кейна, але він поцілив у стійку. Віллок же зумів забити у зустрічній атаці, врятувавши нічию для Ньюкасла.

Таким чином, Ньюкасл набрав 29 очок та залишився сімнадцятим, Тоттенхем з 49 пунктами не зміг обігнати Челсі та залишився п'ятим.

Ньюкасл вирвав нічию у Тоттенхема і не пустив "шпор" у топ-4, Астон Вілла здобула вольову перемогу над Фулхемом