"Болонья" врятувалася в поєдинку з "Ромою"

21 листопада 2015 Читать на русском

У 13 турі італійської Серії А поєдинок між "Ромою" і "Болоньєю" завершився результативною нічиєю - 2:2.

Активніше гру розпочали господарі, які завдяки своїм старанням відкрили рахунок вже на старті зустрічі. Однак на цьому вся гострота біля воріт "Роми" у першій 45-хвилинці завершилась. Своєю чергою римляни оговтавшись від стартового спурту "червоно-синіх" свої небагаточисленні атаки довести до пуття так і не зуміли, пробиваючи в основному повз володіння Міранте.

По перерві гості все ж спромоглись досягти свого - спочатку П'яніч без проблем реалізував пенальті та відновив паритет у матчі, а згодом Джеко зумів вивести гостей вперед за допомогою все того ж пенальті. Однак і на цьому "феєрія одинадцятиметрових" не завершилась - на останніх хвилинах зустрічі Дестро відновив статус-кво саме із 11-метрової позначки, врятувавши нічию для "червоно-синіх".

Таким чином, "Рома", залишається на 3-й сходинці із 27 очками в активі, коли "Болонья" (13 очок) піднімається на 16-е місце.

Італія. Серія А. 13 тур.

"Болонья" - "Рома" - 2:2  ВІДЕО

Голи: Масіна, 15 Дестро, 87 (пенальті) - П'яніч, 52 (пенальті), Джеко, 71 (пенальті)