"Болонья" вдома виявилася сильнішою за "Кальярі"

11 вересня 2016 Читать на русском

У 3 турі Серії А "червоно-синє" протистояння на стадіоні "Ренато Далль’Ара" закінчилося вікторією "Болоньї" (2:1).

Перший гол у матчі провели господарі на 23 хвилині. Верді відмінно пробив зі штрафного в праву від воротаря "шістку", не залишивши тому жодних шансів.

У другому таймі ситуація "Кальярі" стала ще більш плачевною. Після провалу захисників голкіпер команди Сторарі змушений був рятувати епізод. Вибиваючи м'яч, воротар сардинців збив хавбека суперників Крейчі, за що отримав пряму червону картку. Вже у більшості "Болонья" забила вдруге зусиллями Крейчі та Ді Франческо.

За 7 хвилин до закінчення основного часу "Кальярі" відквитав один гол. Шикарний удар зі штрафного виконав чемпіон Європи Бруно Алвеш. Але цього виявилося замало, щоб здобути першу перемогу в цьогорічній Серії А.

А от "Болонья" вдруге мінімально виграє на домашній арені, завдяки чому знаходиться у верхній частині турнірної таблиці.