Болбат: Нічия Динамо з Олександрією вигідна Шахтарю

5 травня 2019 Читать на русском

Захисник Шахтаря Сергій Болбат прокоментував впевнену перемогу донецької команди над Львовом (5:0) у 27-у турі УПЛ.

"Під час перерви говорили про те, що потрібно реалізовувати свої моменти. Перший тайм дався нам важко, але потім повернулися на поле, забили другий гол, третій і грати стало легше.

Шахтар – Львів – 5:0 – відео голів та огляд матчу

Хочеться віддати належне Львову, оскільки вони дійсно намагалися грати. Ми дуже часто отримували контратаки у відповідь, суперник завжди тримав нас у напрузі. Небагатьом командам вдається грати в настільки відкритий футбол.

Шахтар – Львів: рекорд "гірників", феєрія Бандури і Тайсона, практично гарантоване чемпіонство команди Фонсеки

Втрата очок Динамо? Ми не дуже дивимося на результати інших суперників, тому що зараз все залежить від Шахтаря. Якщо будемо викладатися на сто відсотків і набирати свої очки, то не будемо залежати від інших команд. Втім, нічия в грі Олександрії і Динамо нам вигідна, тут нема чого приховувати", – цитує Болбата terrikon.com.