"Бірмінгем" - "Вулверхемптон" - 1:1. ФОТО. ВІДЕО

1 травня 2011

Поєдинок між аутсайдерами АПЛ вийшов доволі "брудним".

Вже у першому таймі господарі залишилися у меншості — на 29-ій хвилині Крейг Гарднер отримав другу жовту картку. На той момент команди вже встигли обмінятися голами.

Про те, що гра була грубою свідчить і кількість жовтих карток — окрім двох Гарднеру по "гірчичнику" отримали ще шестеро гравців.

Та, як з’ясувалося після фінального свистка, переваги в одного гравця “вовкам” не вистачило, аби здобути перемогу, тож матч так і завершився — 1:1.

“Бірмінгем” - “Вулверхемптон” - 1:1 (1:1)

Голи: Ларссон, 27 — Флетчер, 7 (з пен.)

Попередження: Фостер, 6, Гарднер, 8, 29, Бойер, 79 — О’Хара, 9, Стірмен, 17, Креддок, 33, Генрі, 54

Вилучення: Гарднер, 29

“Бірмінгем”: Фостер, Ріджвелл, Карр, Їранек, Джонсон, Ґарднер, Ларссон, Бойер, Фаргюсон, Філіпс (Босежур, 32), Джером

“Вулверхемптон”: Хеннесі, Менсьєнн, Креддок, Елокобі, Вард (Воукс, 83), Фолі, Стірмен (Хемміл, 46), Джарвіс (Хунт, 67), Генрі, О’Хара, Флетчер