Безус у другому матчі поспіль забив за Сент-Трюйден

1 грудня 2018 Читать на русском

Український хавбек Роман Безус відзначився голом за Сент-Трюйден у матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії проти Антверпена.

У матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії Антверпен вдома приймає Сент-Трюйден. У стартовому складі гостей вийшов півзахисник Роман Безус. На 37-й хвилині українець відзначився забитим голом та вивів свою команду вперед. Безус набігав на ворота суперника з глибини поля та результативно пробив по м’ячу метрів з 12-ти.

Девіч забив за Сабах у дербі проти Нефтчі

Cент-Трюйден, в підсумку, переміг Антверпен з рахунком 3:1, на 57-й хвилині Романа замінили. До слова, у складі Антверпена грає екс-гравець Динамо Мбокані. Цього сезону Безус провів за Сент-Трюйден 13 матчів в усіх турнірах. Хавбек відзначився 4 голами та віддав 3 результативні передачі.

Зазначимо, що інший українець, який грає у чемпіонаті Бельгії – Андрій Бацула просидів у запасі Кортрейка увесь матч проти Мускрона. Команда українця перемогла з рахунком 1:0.