Безус розгромно вибив клуб "хорошого росіянина" з Кубка Кіпру – відео 2 асистів і красивої бісіклети українця

18 січня 22:44 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Півзахисник Роман Безус провів черговий потужний матч за Омонію.

Кубок Кіпру, 1/8 фіналу

Омонія – Іпсонас (Красава) – 3:0

Голи: Какуліс, 23, Лецякс, 26, Бен Халек, 49 (аг)

Омонія приймала команду другого дивізіону, якою володіє російський блогер Євген Савін. Він засудив вторгнення Росії в Україну і був змушений покинути свою огидну "родіну".

Безус відзначився голом і 2 асистами у розгромній перемозі Омонії – відео дального удару українця

Омонія зняла всі питання вже в середині першого тайму. Безус відзначився асистом на Лецякса, якому вдався потужний удар з гострого кута. Українець намагався красиво забити через себе, але кіпер Красави парирував. Натомість Роман додав у свій актив ще одну результативну передачу, подавши кутовий на автогол Бен Халека.

3:0 – Омонія вийшла у чвертьфінал і впевнено крокує до свого третього поспіль Кубка Кіпру. Безус є одним з головних героїв сезону, оформивши 9 голів та 9 асистів у 23 матчах.

У Шахтарі не дали закінчити розпочате, у Греції – зв'язали руки: топ-менеджер підійматиме клуб розчарованих українців