Бетіс втримав перемогу над Сельтою – андалусійці перервали серію поразок і обійшли Яремчука у таблиці

13 квітня 00:03 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Бетіс у рамках 31-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24 переміг Сельту (2:1). Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Перший тайм пройшов на рівних і без забитих голів, а от по перерві вже домінував Бетіс. Суттєва ігрова перевага вилилась у гол на 53-й хвилині. Вевести "вердібланкос" уперед зміг Міранда, який прибіг на 11 метрів і замкнув катбек від Бельєріна – 1:0.

Циганков ризикує достроково завершити сезон – лікар озвучив можливі терміни відновлення лідера Жирони

На 83-й же хвилині Іско відібрав м'яч на чужій третині, обігрався з партнером та закинув ефектну діагональ у штрафний на Фекіра. Набіль же хитнув захисника й закрутив у дальній кут – 2:0! Цього вистачило для перемоги, хоча наприкінці зустрічі Ларссен скоротив відставання галісійців.

У підсумку, фінальний свисток зафіксував перемогу Бетіса з рахунком 2:1. Підопічні Мануеля Пеллегріні перервали 4-матчеву серію поразок, набравши 45 очок і піднявшись на сьому позицію. Валенсія, яка трималась там до початку туру, опустилась вниз, відстаючи на 1 заліковий бал. Сельта тримається у 3 пунктах від зони вильоту.

Українець, який викинув Спартак з ЛЧ, засмутив Ювентус епохи Зідана і забив більше, ніж Заваров – свій серед чужих