Бетіс вдома переміг Ейбар

7 квітня 2018 Читать на русском

Бетіс здобув четверту перемогу поспіль у чемпіонаті Іспанії та піднявся на п'яту позицію у турнірній таблиці.

Після розгрому Севільї у матчі проти Сельти Бетіс був забов’язаний відриватися від головних ворогів у чемпіонаті. Ейбар в останніх матчах не вражав результатами, тому задача "зелено-білих" спрощувалася.

Андалусійці не підвели своїх вболівальників. Віддавши Ейбару м'яч, футболісти Бетіса сконцентрувалися на грі другим номером, що швидко принесло результат. На 21-й хвилині Серхіо Леон вийшов віч-на-віч з голкіпером після прекрасного пасу Баррагана, розстрілявши ворота - 1:0! На старті другого тайму Ейбару не пощастило, адже Арбілья забив автогол. Гості після цього змогли дещо підрівняти гру, але зачепитися за очки у цьому матчі вони не змогли. Бетіс впевнено довів матч до перемоги 2:0.

Таким чином, Бетіс набрав 49 очок та піднявся на п'яту сходинку у турнірній таблиці. Ейбар залишився на 10-й позиції з 40 очками.