"Бетіс" в меншості мінімально здолав "Леванте"

27 листопада 2015 Читать на русском

В стартовому матчі 13-го туру іспанської Прімери на "Сьюдад де Валенсія" "Леванте" приймав "Бетіс".

Гра завершилась мінімальною перемогою гостей із рахунком 1:0. Зуміли севільці відзначитися вже на початку зустрічі після прекрасного голу від Рубена Кастро. Щоправда, кількома хвилинами пізніше Дейверсон мав прекрасну нагоду відновити паритет, але двічі з інтервалом у кілька секунд влучив у стійку. Опісля прекрасні моменти були у "Бетіса", проте Рубен прекрасно діяв у своїх володіннях.

Друга 45-хвилинка в основному запам'яталась великою кількістю "гірчичників" і двома вилученнями, одне з яких отримав гравець, який перебував на лаві запасних. Щодо гольових шансів, то захист команд діяв бездоганно, відтак жодній не вдалося щось створити біля чужих воріт.

Отже, після цієї гри "Бетіс" зрівнюється за очками з "Депортіво" , а "Леванте" продовжує залишатися на дні.